V praxi se nyní více používají  neutrální podlahy v přírodní barvě, která v interiéru působí vytříbeným a uklidňujícím dojmem. Jsou inspirovány vzhledem exklusivních dřev bez jakýchkoliv prasklin a suků. Hodí se do moderních i tradičních interiérů. Podlahy, které vypadají jako zčernalé kouřem, což zdůrazňuje rozdíly mezi tmavými a světlými částmi prken. Vhodné do stylových interiérů.

 

  • Vrací se kaštan. Jeho typická barva dodává podlaze výjimečně teplý vzhled a interiér působí útulně. Praskliny po červotočích a hřebíkách dodávají podlaze vysoce autentický vzhled. Různé úrovně lesku naznačují větší hloubku a reliéf, což zdůrazňuje strukturu podlahy. Prkna připomínají atmosféru starých lakovaných podlah, jejichž lak byl za dlouhá léta používání obroušen, čímž odhalil původní praskliny a díry po červotočích a hřebíkách v podlaze. Vhodné pro venkovské domy i industriální interiéry.
  • Stopy po pile. Firma Quick•Step® vyvinula novou módní technologii, která realisticky napodobuje přirozenou pestrost tvarů a hloubek zářezů pily. Jelikož zářezy jsou dole ostřejší a nahoře zaoblenější, je podlaha velmi příjemná pro chůzi. Nová technologie tak umožňuje dosáhnout efektu ručně opracované podlahy, která má přirozený vzhled a je ideální do klasických i moderních prostor. 
  • Vzhled břidlice – tyto podlahy dělají z luxusního přírodního kamene dostupnou záležitost a usnadňují údržbu podlahy. Design odráží přirozenou vrstevnatou strukturu břidlice. Textil získává na popularitě. Struktura těchto dlaždic má vzhled připomínající koberec.
  • Recyklovaný dub do moderních interiérů. Tato podlaha imituje zvětralé dřevo s prasklinami. Bílá patina zjemňuje drsný vzhled tohoto dřeva, zatímco různé úrovně lesku evokují pocit viditelného reliéfu v podlaze. Podlaha se snadno čistí.

 

Kontaktujte nás