PVC  je  materiál z měkčeného polvinylchloridu , který se již objevuje na trhu celou řadu let. Vývoj tohoto materiálu jde neustále dopředu a v dnešní době nabízíme širokou paletu barevných odstínů, různé tloušťky a měkkost jednotlivých druhů.

 

Moderní podlahy z PVC jsou vyrobeny z pružného materiálu, který je výborným izolantem, je odolný proti skvrnám i oděru. Podlahy PVC nabízí široké spektrum dekorů, které imitují exotické dřeviny, parkety a dokonce i dlažbu a kámen. PVC podlahy se mohou nalepovat v širokých pásech nebo čtvercích. PVC je vhodné do všech typů interiéru, dokonce i při podlahovém vytápění. Životnost je kolem 20 let, nevýhodou je samozřejmě umělost materiálu, která může být v některých případech znatelná.

Nejžádanější hladkou podlahovinou u nás je v současné době měkčené PVC,  protože současná vyspělá technologie výroby umožňuje vyrobit naprosto špičkové designy. Stává se velice často, že nepoznáte, že jde pouze o dokonalou imitaci různých druhů prken, parket, bambusu, korku, dlažeb, kamenů. PVC je velice příjemné na došlap a například oproti laminátovým plovoucím podlahám je výrazně teplejší a tišší. Minimální kročejový i přenášený hluk přivítají zejména sousedi například v panelákových bytech.

Svými vlastnostmi je PVC vhodné pro alergiky.

PVC se velice snadno udržuje a čistí. Stačí běžná údržba pomocí vysavače a mopu a podlaha zůstane hygienicky čistá a beze skvrn. PVC nevadí rozlitá voda a bez problémů si poradí i s haváriemi typu prasklé akvárium či topení, rozbitá pračka apod.

 

Vinylové podlahy VINYL FLOOR FOREVER    

Chcete-li zkombinovat výhody podlah z PVC a vysokou odolnost proti vlhkosti, zvolte podlahu z vinylu. Dlouhodobě trvanlivá nášlapná vrstva vinylové podlahy z polyuretanu účinně zabraňuje špinění a usnadňuje údržbu. Vzhled podlah dokonale napodobuje dřevěné povrchny nebo betonové a kamenné dlaždice. Vybírat můžete ze čtyř kolekcí a z široké škály 30 vybraných nadčasových dekorů.

Výhody a vlastnosti

  • Vinylové podlahy mají praktický, snadno udržitelný povrch a jsou příjemné na dotek.
  • Snadná pokládka, vinylová podlahová krytina je vhodná na podlahové topení.
  • Autentická přírodní struktura dřeva, kamene nebo betonových dlaždic.
  • Extrémní stabilita vinylu díky vícevrstvé lisované konstrukci.
  • Vynikající tepelná a zvuková izolace zvyšuje komfort bydlení v místnosti.
  • Jednoduchá a snadná údržba.

 

Kontaktujte nás